Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
Kontakt z nami

Siedziba rady osiedla:
ul. Wiejska 29
33-100 Tarnów
(budynek przedszkola nr 34)
Email: istrusina.tarnow@gmail.com          Obecna Rada Osiedla została wybrana w 2008 roku po ośmioletniej przerwie. Dzieki dużemu zaangażowaniu wielu osób udało się ponownie wybrać RO. To wielki zaszczyt i duże zobowiązanie. Pierwsze zadanie to nan nowo organizowanie działaności i okreslenie najważniejszych zadań czekających na rozwiązanie. Dużym wyzwaniem było dotarcie do świadomości mieszkańców, że istniejejmy i jesteśmy gotowi do współpracy przy rozwiązywaniu problemów jakich nie brak dookoła nas.


          RO działa na podstawie statutu Osiedla nr. 2 "Strusina" zatwierdzonego uchwałą XI/157/2003 Rady Miejskiej w Tarnowie z dnia 22 maja 2003 roku. RO odbywa zebrania, a członkowie RO i zarządu pełnią dyżury wg zatwierdzonego regulaminu:

          1. Spotkania Rady Osiedla:

                    a. Zwykłe - raz na kwartał
                    b. Nadzwyczajne - zwoływane zgodnie ze statutem
                    c. Z zaproszonymi gośćmi gospodarzami terenów i instytucji działających na terenie osiedla: przedstawicieli spółdzielni mieszkaniowych, proboszczów parafii właściwych dla mieszkańców osiedla, przedstawicieli placówek oświaty i innych samorządowych organów i instytucji działających na terenie osiedla, przedstawicieli lokalnego biznesu, itp.

          2. Spotkania zarządu Rady Osiedla:

                    a. Zwykłe co najmniej raz na kwartał przed zebraniem RO
                    b. Zwoływane zgodnie z potrzebą i statutem przez zarząd RO

          3. Harmonogram i sposób kontaktów z mieszkańcami osiedla:

                    a. Dyżury w siedzibie spółdzielni - w 1 i 3 poniedziałek miesiąca w godzinach 16.00 do 17.30 w siedzibie rady.
                    b. Otwarte zebrania rady po uprzednim rozwieszeniu ogłoszeń na terenie osiedla.
                    c. Tablice ogłoszeniowe
                    d. Strona internetowa

          Obecnie osiedle "Strusina" zamieszkuje ponad 15 tyś. mieszkańców i jest pod tym względem największym osiedlem w mieście. Swoim zasięgiem obejmuje ulice:

Chyszowska od nr 1 do 27 (nieparzyste) i od nr 2 do 36 (parzyste), Dembowskiego, Dworcowa, pl. Dworcowy, Fredry, Głowackiego, planty im. Józefa Jakubowskiego, Klikowska od nr 4 do 104 (parzyste), Kochanowskiego, Władysława Kołodzieja, Konopnickiej, Kościuszki, pl. Kościuszki, Korczaka, Krakowska od nr 37 do 81 (nieparzyste) i od nr 44 do 68 (parzyste), Krasińskiego od nr 2 do 12 (parzyste), Lelewela, 3 Maja, Moniuszki, Mościckiego od nr 39 do 85 (nieparzyste) i od nr 24 do 116 (parzyste), Powstańców Warszawy od nr 1 do 9 (nieparzyste) i od nr 2 do 6 (parzyste), Powstańcow Warszawy nr 38 i 43, Pułaskiego od nr 1 do 29 (nieparzyste) i od nr 79 do 99 (nieparzyste) i od nr 2 do 94 (parzyste), Przecznica Strusińska od nr 1 do 13 (nieparzyste) i od nr 2 do 16 (parzyste), Reymonta, Rolnicza, Rzemieślnicza, Sikorskiego, Sokoła, Szczepanika, Szenwalda, Szkotnik od nr 23 do 35 (nieparzyste) i od nr 6 do 12 (parzyste), Szujskiego od nr 1 do 61 (nieparzyste) i od nr 22 do 62 (parzyste), Ujejskiego, Ułańska, Wiejska, Wieniawskiego, Wilsona, Wyspiańskiego, Żeromskiego

>>>>>ZOBACZ MAPKĘ<<<<<<