This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
Kontakt z nami

Siedziba rady osiedla:
ul. Wiejska 29
33-100 Tarnów
(budynek przedszkola nr 34)
Email: istrusina.tarnow@gmail.com          Obecna Rada Osiedla została wybrana w 2008 roku po ośmioletniej przerwie. Dzieki dużemu zaangażowaniu wielu osób udało się ponownie wybrać RO. To wielki zaszczyt i duże zobowiązanie. Pierwsze zadanie to nan nowo organizowanie działaności i okreslenie najważniejszych zadań czekających na rozwiązanie. Dużym wyzwaniem było dotarcie do świadomości mieszkańców, że istniejejmy i jesteśmy gotowi do współpracy przy rozwiązywaniu problemów jakich nie brak dookoła nas.


          RO działa na podstawie statutu Osiedla nr. 2 "Strusina" zatwierdzonego uchwałą XI/157/2003 Rady Miejskiej w Tarnowie z dnia 22 maja 2003 roku. RO odbywa zebrania, a członkowie RO i zarządu pełnią dyżury wg zatwierdzonego regulaminu:

          1. Spotkania Rady Osiedla:

                    a. Zwykłe - raz na kwartał
                    b. Nadzwyczajne - zwoływane zgodnie ze statutem
                    c. Z zaproszonymi gośćmi gospodarzami terenów i instytucji działających na terenie osiedla: przedstawicieli spółdzielni mieszkaniowych, proboszczów parafii właściwych dla mieszkańców osiedla, przedstawicieli placówek oświaty i innych samorządowych organów i instytucji działających na terenie osiedla, przedstawicieli lokalnego biznesu, itp.

          2. Spotkania zarządu Rady Osiedla:

                    a. Zwykłe co najmniej raz na kwartał przed zebraniem RO
                    b. Zwoływane zgodnie z potrzebą i statutem przez zarząd RO

          3. Harmonogram i sposób kontaktów z mieszkańcami osiedla:

                    a. Dyżury w siedzibie spółdzielni - w 1 i 3 poniedziałek miesiąca w godzinach 16.00 do 17.30 w siedzibie rady.
                    b. Otwarte zebrania rady po uprzednim rozwieszeniu ogłoszeń na terenie osiedla.
                    c. Tablice ogłoszeniowe
                    d. Strona internetowa

          Obecnie osiedle "Strusina" zamieszkuje ponad 15 tyś. mieszkańców i jest pod tym względem największym osiedlem w mieście. Swoim zasięgiem obejmuje ulice:

Chyszowska od nr 1 do 27 (nieparzyste) i od nr 2 do 36 (parzyste), Dembowskiego, Dworcowa, pl. Dworcowy, Fredry, Głowackiego, planty im. Józefa Jakubowskiego, Klikowska od nr 4 do 104 (parzyste), Kochanowskiego, Władysława Kołodzieja, Konopnickiej, Kościuszki, pl. Kościuszki, Korczaka, Krakowska od nr 37 do 81 (nieparzyste) i od nr 44 do 68 (parzyste), Krasińskiego od nr 2 do 12 (parzyste), Lelewela, 3 Maja, Moniuszki, Mościckiego od nr 39 do 85 (nieparzyste) i od nr 24 do 116 (parzyste), Powstańców Warszawy od nr 1 do 9 (nieparzyste) i od nr 2 do 6 (parzyste), Powstańcow Warszawy nr 38 i 43, Pułaskiego od nr 1 do 29 (nieparzyste) i od nr 79 do 99 (nieparzyste) i od nr 2 do 94 (parzyste), Przecznica Strusińska od nr 1 do 13 (nieparzyste) i od nr 2 do 16 (parzyste), Reymonta, Rolnicza, Rzemieślnicza, Sikorskiego, Sokoła, Szczepanika, Szenwalda, Szkotnik od nr 23 do 35 (nieparzyste) i od nr 6 do 12 (parzyste), Szujskiego od nr 1 do 61 (nieparzyste) i od nr 22 do 62 (parzyste), Ujejskiego, Ułańska, Wiejska, Wieniawskiego, Wilsona, Wyspiańskiego, Żeromskiego

>>>>>ZOBACZ MAPKĘ<<<<<<