Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
Kontakt z nami

Siedziba rady osiedla:
ul. Wiejska 29
33-100 Tarnów
(budynek przedszkola nr 34)
Email: strusina.tarnow@gmail.com

30 marzec 2012

Na dzień 30 marca 2012 roku o godzinie 16.30 przwidziane jest zebranie Rady Osiedla w Szkole podstawowej nr 1 przy ul. Reymonta. Będzie to kończące obecną kadencję RO zebranie, a więc okazja do podsumowania czterech lat pracy.Na spokanie zapraszamy również kandydatów do przyszłej RO.

-->>PRZECZYTAJ PORZĄDEK ZEBRANIA<<--

20 luty 2012

Mieszkańcy ulicy Ułańskiej zwrócili się z pismem o wyznaczenie na ich ulicy miejsc parkingowych. Po rozeznaniu problemu wystawilśmy własną opinią i obecnie czekamy jeszcze na opinię policji po czym wspólnie z UM opracujemy plan organizacji ruchu w całym obszarze objętym strefą zamieszkania ulic Rolniczej i Ułańskiej. Wszelkie uwagi proszę zgłaszać podczas dyżurów RO.
AKTUALIZACJA
W środę 11 kwietnia odbedzie spotkanie w terenie z przedstawicielami UM w celu opracowania nowej organizacji rychu.

30marzec 2012

W Szkole Podstawowej nr 1 odbyło się ostatnie w tej kadencji zebranie RO. Przewodniczący Mirosław Krzemiński oraz przewodniczący zarządu Stefan Wrona podsumowali pracę RO w mijającej kadencji. Podsumowania dokonali także obecni radni.

27 wrzesień 2011

Informujemy jakie inwestycje będą realizowane w ramach środków własnych Rady Osiedla w roku 2012 w uchwale skierowane do realizacji z budżetu miasta Tarnowa:

-->>PRZECZYTAJ PEŁNY TEKST<<--

28 STYCZEŃ 2010
an image

Tego dnia nastąpił start oficjalnej strony internetowej rady Osiedla "Strusina w Tarnowie"

27 marzec 2012
an image

Kończy się obecna kadencja RO. Na najblższym zebraniu w dniu 30 marca nastąpi podsumowanie czterech lat pracy. Do zbliżających się wyborów wystartuje z naszego osiedla 21 kandydatów do przyszłej RO. Wszystkim życzymy wielu głosów, a mieszkańców zachęcamy do wzięcia udziału w głosowaniu. Przypominamy, że głosujemy na 15 kandydatów z listy. Aby wybory były ważne musi wziąć w nich 3% wyborców, mieszkańców osiedla. Dla naszego osiedla jest to 393 mieszkańców. Listy kandydatów zostaną umieszczone na tablicach ogłoszeń.

15 czerwiec 2011
an image

Na ulicy Wiejskiej zmieniona została organizacja ruchu. Wprowadzono strefę zamieszkania i wyznaczono miejsca parkingowe. Już to rozwiązanie rozwiązało wiele problemów i skończyły się częste wizyty SM, a kierowcy uzyskali dodatkowe miejsca parkingowe. Przypominamy jednak kierowcom, że strefie zamieszkania obowiązuje ograniczenie prędkosci oraz piesi mają bezwzględne pierszeństwo.
Obecne rozwiązanie traktujemy jako tymczasowe i nadal będziemy podejmować wysiłki, aby wykonana został kompleksowa przebudowa tej ulicy.